Hackers - Hacking Simulator

Simülasyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 55.2 MB
  • Version 3.6.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Okitoo Networks
Gizli dosyalara sahip olarak şifrelerini çözebileceğiniz bu oyunda düşman ağ geçişlerinde sanal virüsler kurabilirsiniz.

Donanım ve yazılımınızı yükselterek veri merkezlerinin ana sunucularına kadar erişebileceğiniz Hackers - Hacking Simulator oyununda gizli dosyaları ele geçirebileceğiniz gibi şifrelerini de çözerek diğer oyuncuları veya şirketleri hackleyebilirsiniz.

Yeni arkadaşlar edinebileceğiniz Hackers oyununda düşman ağ geçişlerine sanal virüsler kurabilir, uzak sunuculara eriştiğinizde izinizi ortadan kaldırmak için günlükleri de silebilir, hiçbir iz bırakmadan işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ekli e-posta sistemi ile kullanıcılarına sunulan Hackers - Hacking Simulator oyununda sizi hacklemeye çalışan kişileri de görüntüleyebilir ve bu kişilerin erişimini engelleyebilirsiniz. Birbirinden farklı misyonları yerine getirerek ödemeler alabileceğiniz bu oyunda yazılımlar için şifre çözme anahtarı da ayarlayabilirsiniz. Oyun içi virüsler ve botlarla diğerlerini etkisiz hale getirebilir Guild savaşları yapabilirsiniz.

Gerçeği aratmayan ancak sadece bir oyun olan Hackers - Hacking Simulator'de tüm IP'ler sahte ve cihazınız güvende olduğundan kişisel bilgileriniz kontrol altındadır. Sohbet odasına da sahip olan bu oyunda dilerseniz sohbeti de yönetebilir, istenmeyen davranışlarda bulunan kullanıcıları engelleyebilir veya sohbetten çıkarabilirsiniz.

Bazı görevleri ve DDoS sanal hedefleri aktarmak için sanal botnet de oluşturabileceğiniz Hackers oyununda hackeları takip ederek  hapse atabilirsiniz. Yakınlık sensörleri ile özel donanımlar kurabileceğiniz Hackers - Hacking Simulator oyununu sizde hemen deneyin!

Hackers - Hacking Simulator indir